Do práce na kole s Jihomoravským krajem 2019

Až teprve 17. června se podařilo uzavřít soutěž v budování svalové hmoty. Bohužel ji provázely od začátku potíže. Nejprve s aplikací k chytré váze, která odmítala spolupracovat a nechtělo se jí příliš připojovat se pomocí Bluetooth. Situace se zhoršovala, každé vážení se stávalo více a více stresovou událostí trvající mnoho minut. Když se i IT...

Dohromady jsme zdolali 5 641 km! Co se týče pravidelnosti, tak nejlépe na tom byl tým "CHODEC - CHůzí Ochráníme Důležité Ekologické Cíle" s pravidelností 97,3 %. Tento tým byl také zářným příkladem meziodborového teambuildingu, neboť byl vyváženou směsicí úřednic z odboru kancelář ředitele, odboru životního prostředí a odboru ekonomického.

Zahajujeme!

26.04.2019

Ještě nevyjíždíme, ale v mírném předstihu zahajujeme akci Do práce na kole (s Jihomoravským krajem). Sešli jsme se 26. dubna, protože květen začíná státním svátkem a hodně lidí má první květnový týden dovolenou.

Tak jak se stalo v posledních letech pravidlem, i v roce 2019 se zaměstnanci krajského úřadu mohou zúčastnit celostátní výzvy "Do práce na kole" s tím, že startovné je hrazeno z prostředků Projektu Zdravý kraj. Obvykle se účastní něco přes dvacet zaměstnanců, jedná se o směsici cyklistů, koloběžkářů i pěšáků. Letos začala registrace už v březnu,...

Firemní koordinátorka výzvy "Do práce na kole" tímto vyhlašuje soutěž pro jednotlivce - zaměstnance Jihomoravského kraje zařazené do krajského úřadu registrované do výzvy "DO PRÁCE NA KOLE 2019".