Připojte se k zajímavým seminářům 2021

15.01.2021

I začátkem roku 2021 můžete využít výhod seminářů a online webinářů k získání velmi užitečných a zajímavých podnětů pro rozvoj vaší obce, či komunity. Mnohé z nich se soustřeďují na ochranu krajiny a udržitelnost, jiné zase na komunitní projekty. Tyto semináře se pak hodí zejména pro projekty obcí, ale i jednotlivců, kteří jsou v obci nebo městské části nějakým způsobem aktivní.

Stačí si jen přečíst téma a registrovat se. Některé registrace podléhají poplatku, jiné jsou zdarma, ale pokud je v případě příznivých epidemiologických podmínek nutná prezenční účast, je potřeba si hradit cestu, ubytování a stravu. I přesto je informační hodnota seminářů nedocenitelná.

Záleží tedy pouze na vás, zda nabídky seminářů využijete. 


Nadace Partnerství vyhlašuje 21. ledna půldenní online seminář Jak na zdravou a živou krajinu, v rámci něhož je možné i individuálně konzultovat příležitosti rozvoje obce nad katastrální mapou s expertem na adaptační opatření v krajině, Martinem Smetanou. 

Cena semináře je 1 950,- pro obec + další účastníci obce či úřadu zdarma. 

Odkaz na seminář zde.


Další seminář, s kterým se prozatím počítá online, případně prezenčně v Praze, nese název Jak na komunitní projekty a pořádají jej Nadace Via a Živá komunita.

Seminář je zdarma, ale podmínkou je účast na obou dnech, které jsou určeny na pátek a sobotu 19. a 20. února. 

Více informací zde.