Dny válečných veteránů a obětí válek (01.11.-10.11.2019) - připojíte se?

01.11.2019

Komunitní centrum pro válečné veterány Brno zve všechny na akce spojené se dny válečných veteránů a obětí válek. Za Projekt Zdravý kraj se k této myšlence připojujeme!

Pozornost vyvolal především "happening" související se symbolickým ověšením plotu před Komunitním centrem pro válečné veterány Brno (Dobrovského 27c, Brno - slepá komunikace přímo pod koupalištěm "Dobrák").

Zapojit se můžete i Vy tím, že svým vlastnoručně vyrobeným vlčím mákem, nebo koupeným mákem (k zakoupení v KCVV Brno), pomůžete vyzdobit  plot, jež je součástí centra.

Do akce se zapojí například mateřské školy, veteránské organizace, nicméně pokud by se zapojil také Váš úřad, organizace, firma nebo rodina, bylo by to úžasné!

Předem děkujeme a věříme, že díky zmíněné aktivitě se i Vy budete moci seznámit se zajímavým pracovištěm, jež je otevřeno pro každého občana kraje a poskytuje zajímavý tematický program v průběhu celého roku.

Vaší pozornosti by neměly ujít ani další aktivity, které se váží ke Dnům válečných veteránů a obětí válek. Prohlédněte si letáčky níže a určitě si vyberete!